SOLÁRNÍ STUDIO EL - Solární kosmetika

Pokud se chodíte opalovat do solária, je vhodné používat kosmetiku k tomu určenou, tj. solární kosmetiku.

K čemu je dobré používat solární kosmetiku?

  • vaše opálení je efektivnější
  • solární kosmetika je maximálně ohleduplná k Vaší pokožce
  • rizika UV-záření jsou minimalizována - posílení regenerace kůže
  • dlouhodobější opálení
  • obrana proti stárnutí pleti
  • atraktivnější barva, díky přidaným složkám v krémech
  • Vaše pokožka je hebká a jemná
  • velmi příjemná vůně, která Vám zůstává po těle, po zbytek dne
  • každý krém má své specifika i pro nejnáročnější zákazníky

Maximálních výsledků docílíte tím, že budete používat solární kosmetiku, která je určená před opalováním a druhá je po opalování v soláriu. Věřte, že se Vám v tomto případě vyplatí koupit si dva krémy či mléka (před i po) - nejlépe jedné značky.

Opalovací krémy určené na ochranu před slunečním zářením umožňují lidem delší pobyt na slunci bez zanechání negativních následků. Naopak solární kosmetika urychluje a zintenzivňuje opalovací proces tak, aby byl pobyt pod UV-paprsky co nejkratší. Před, během a po opalování je pokožka zásobena látkami, které omezují škodlivé následky opalování a posilují pozitivní působení. Jde tedy především o šetrné a zdravé, dlouhotrvající opalování.

Pečovat, dodávat přirozenou barvu, prodlužovat opálení,léčit, chránit kůži a zabraňovat předčasnému stárnutí - to jsou hlavní cíle solární kosmetiky.

Doporučujeme solární kosmetiku SUNMAXX

SUNMAXX - Mexican Fruits SUNMAXX - Mexican Fruits
Se složkou pro ochranu obličeje s vůní papáji. Účinné látky: kakaové máslo- výborný stimulátor pro tvorbu melaninu, Vitamín E pro ochranu pokožky, bambucké máslo s vysokým obsahem vitamínů a výživných složek, broskvový olej a olej ze slunečnicových semínek dodá kůži sametovou hebkost. Ošetřete pokožku včetně obličeje, vyvarujte se kontaktu s očima.

SUNMAXX - Mexican Fruits Bronzers SUNMAXX - Mexican Fruits Bronzers
Se složkou pro ochranu obličeje s vůní papáji.Účinné látky: kakaové máslo- výborný stimulátor pro tvorbu melaninu, Vitamín E pro ochranu pokožky, bambucké máslo s vysokým obsahem vitamínů a výživných složek, broskvový olej a olej ze slunečnicových semínek dodá kůži sametovou hebkost. Ošetřete pokožku včetně obličeje, vyvarujte se kontaktu s očima. S přídavkem přírodního bonzeru.

SUNMAXX - Brazilien Fruits SUNMAXX - Brazilien Fruits
Se složkou pro ochranu obličeje s vůní papáji. Účinné látky: kakaové máslo- výborný stimulátor pro tvorbu melaninu, Vitamín C anitioxidant pro redukci tvorby vrásek a oživení pokožky, Bambucké máslo s vysokým obsahem vitamínů a výživných složek, které chrání před nepříznivými vlivy UV záření s vynikající hydratačními a uklidňujícími vlastnostmi. Ošetřete pokožku včetně obličeje, vyvarujte se kontaktu s očima.

SUNMAXX - Brazilien Fruits Bronzer SUNMAXX - Brazilien Fruits Bronzer
Se složkou pro ochranu obličeje s vůní papáji. Účinné látky: kakaové máslo- výborný stimulátor pro tvorbu melaninu, Vitamín C anitioxidant pro redukci tvorby vrásek a oživení pokožky, Bambucké máslo s vysokým obsahem vitamínů a výživných složek, které chrání před nepříznivými vlivy UV záření s vynikající hydratačními a uklidňujícími vlastnostmi. S přídavkem přírodního bonzeru.